KONST / Litografier / Färglitografi 11676510
nr 1167 6510
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 360/360, motivet: 34x19
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 mars 2018
kl 20:42:41
1/3 19:29:38
100 kr
4/3 02:31:44
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren